KONST / Litografier / Färglitografi 15792008
nr 1579 2008
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Par. Signerad, numrerad 143/290. Färglitografi. Bladets mått: 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:34:52
100 kr
200 kr
20 nov